Anna Fryś – Stańczak
Psycholog, psychoterapeutka w trakcie 4 letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo – behawioralnym.
Absolwentka Uniwersytetu SWPS Wydział Psychologii - specjalność psychologia kliniczna. Psychoterapeutka w trakcie 4-letniego szkolenia w nurcie poznawczo-behawioralnym w Szkole Terapii Poznawczo-Behawioralnej Centrum CBT-EDU - ośrodku rekomendowanym i atestowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), które jest członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT).
Odbyłam staż kliniczny w specjalistycznym centrum terapii w Gedeon Medica, gdzie miałam okazję pod okiem specjalistów, doskonalić umiejętności pracy z pacjentami.
Pracuję z osobami dorosłymi i młodymi dorosłymi, którzy doświadczają szeroko pojętego kryzysu psychicznego (m.in. stany lękowe, depresyjne, niskie poczucie własnej wartości, trudności w relacjach z ludźmi, stres i inne).
W pracy terapeutycznej wykorzystuję metody wywodzące się z podejścia poznawczo – behawioralnego. Chętnie również stosuję psychoedukację, która jest ważną częścią procesu terapeutycznego.
Nieustannie się rozwijam i wzbogacam warsztat pracy poprzez udział w licznych szkoleniach psychologicznych, psychoterapię własną oraz regularne superwizje u certyfikowanych specjalistów.
Prywatnie żona, mama, kobieta kochająca przyrodę, zwierzęta i wspólny czas z przyjaciółmi.
Agnieszka Gibczyńska
Psycholog, psychoterapeutka w trakcie 4 letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie integracyjnym.
Jestem absolwentką psychologii ze specjalnością psychologia kliniczna w trakcie czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie integracyjnym. Szkolenie to jest certyfikowane przez Polskie Towarzystwa Psychiatryczne oraz Psychologiczne.
Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych. W pracy psychoterapeutycznej staram się korzystać z dobytku wszystkich nurtów i dopasowywać wiedzę do potrzeb pacjenta. Najważniejszym czynnikiem leczącym jest dla mnie relacja terapeutyczna oraz przymierze terapeutyczne, których zbudowanie wymaga głębokiego procesu terapeutycznego. Skupiam się na zrozumieniu wewnętrznego świata pacjenta i przekazaniu mu tego rozumienia tak by mógł poszerzać swoją perspektywę. Uważam, że może to pomóc osobom, które mierzą się z doświadczeniem traum, lękami, depresją, trudnościami w nawiązywaniu i utrzymywaniu bliskich związków czy podejmowaniu decyzji.
Gabriela Dmowska
Psycholog, psychoterapeutka w trakcie 4 letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo – behawioralnym.
Jestem absolwentką psychologii Uniwersytetu SWPS w Warszawie, specjalizującą się w psychologii klinicznej i zdrowia. Aktualnie jestem w trakcie czteroletniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym (CBT) w akredytowanym ośrodku szkoleniowym Inter Ego.
Moje doświadczenie zawodowe wzbogaciłam o liczne szkolenia, w tym z zakresu interwencji kryzysowej oraz interwencji w pracy z osobami zagrożonymi samobójstwem, doświadczającymi silnego lęku lub przejawiającymi agresję. Ukończyłam także szkolenie z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR). Staże kliniczne odbyłam w renomowanych placówkach, takich jak Specjalistyczne Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza w Tworkach oraz Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa w Bramkach.
Pracuję głównie z osobami dorosłymi i młodymi dorosłymi, które przeżywają kryzysy emocjonalne, stany lękowe, depresyjne, złością i agresją, trudności w relacjach, są obciążone stresem lub wypaleniem zawodowym. Wspieram także osoby zmagające się z niska samooceną, obniżonym nastrojem oraz tym, którzy potrzebują uporać się z bolesnymi doświadczeniami z przeszłości (utrata bliskiej osoby, rozstanie).
Prywatnie jestem żoną i mamą dwóch dorastających synów. Czas wolny spędzam na odkrywaniu świata z rodziną, aktywności fizycznej oraz cenię sobie chwile spędzone z przyjaciółmi.
Anna Chorowiec
Psycholog, psychoterapeutka w trakcie 4 – letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym.
Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jestem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie poznawczo-behawioralnym, który realizuję w akredytowanej przez PTTPB szkole Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie. Ukończyłam także program Pierwszej Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt oraz szkolenie z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.
Pracuję z osobami dorosłymi doświadczającymi kryzysu emocjonalnego, borykającymi się z trudnościami w relacjach, obciążonymi stresem, doświadczającymi wypalenia zawodowego oraz osobami, którym zależy na rozwoju osobistym i poprawie jakości codziennego funkcjonowania.
Poza pracą indywidualną z pacjentami, prowadzę działalność szkoleniową w obszarze szeroko rozumianej psychoedukacji. Jestem także współpracownikiem dydaktycznym Uniwersytetu SWPS.
Prywatnie jestem mamą nastolatka. W wolnych chwilach aktywnie wdrażam do swojego życia filozofię Dolce Far Niente, oddając się małym przyjemnościom życia - spędzając czas z bliskimi, czytając lekkie powieści lub kontemplując naturę.
Monika Zielińska
Psycholog, psychoterapeutka osób dorosłych, pracująca w nurcie terapii Poznawczo- Behawioralnej (CBT).
Absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, ze specjalizacją psychoterapia i neuropsychologia. Ukończyłam staż kliniczny w Szpitalu Psychiatrycznym w Warszawie przy ul. Nowowiejskiej.
Jestem psychoterapeutką w trakcie 4 letniego szkolenia w nurcie poznawczo – behawioralnym (CRESCENTIA w Warszawie, rekomendowanym przez PTTPB).
Specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych. Pomagam osobom, które odczuwają wypalenie zawodowe, pragną wprowadzić zmiany w swoim życiu, odczuwają niskie poczucie własnej wartości, zmagają się z nadmiernym stresem, mają poczucie niezrozumienia siebie oraz trudności w relacjach z innymi, znajdują się w kryzysie psychicznym, doświadczają obniżonego nastroju, lęku, fobii.
Jako psychoterapeutka dla dorosłych w OnPsyche w pracy wykorzystuję metody terapeutyczne, wywodzące się z nurtów: poznawczo – behawioralnego i humanistycznego. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej. Pracuję pod stała superwizją certyfikowanych terapeutów. W kontakcie z drugim człowiekiem ważne jest dla mnie: budowanie autentycznej relacji, empatyczne i uważne podejście, jak również jak najlepsze określenie problemu.
Prywatnie jestem żoną, mamą trójki dzieci, w tym nastolatków oraz pasjonatką kina, sztuki i rozwoju poprzez jogę, Body Art. Lubię podróżować, szczególnie do Włoch i Hiszpanii, jak również słuchać muzyki jazzowej i fado.
Anna Tomasik
Psycholog, psychoterapeutka osób dorosłych i młodzieży, pracująca w nurcie terapii Poznawczo- Behawioralnym (CBT) oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR).
Absolwentka Wydziału Psychologii, Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie.
Jestem psychoterapeutą w trakcie 4 letniego szkolenia w nurcie poznawczo – behawioralnym (Centrum CBT w Warszawie, rekomendowanym przez PTTPB).
Ukończyłam I stopień Studium Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w ośrodku terapeutyczno-szkoleniowym Integri. Jestem także Trenerem Umiejętności Społecznych II i II stopnia oraz Trenerem Kontroli Emocji (Kropka nad Ty; SWPS). Uczestniczyłam również w licznych szkoleniach w zakresie pomocy psychologicznej, m.in. psychoterapii pary, nabywania psychodynamicznych umiejętności diagnozy zaburzeń psychicznych i zachowania, poradnictwa psychologicznego oraz interwencji kryzysowej.
Oferuję konsultacje psychologiczne, poradnictwo psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną w obszarze zaburzeń lękowych i afektywnych, kryzysów emocjonalnych, zaburzeń nastroju, psychosomatycznych, trudności w relacjach interpersonalnych oraz radzenia sobie ze stresem i innych.
Prowadzę terapię łącząc metody wywodzące się z nurtu poznawczo-behawioralnego (CBT), Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) i innych.
Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w rozmaitych szkoleniach i konferencjach naukowych. Pracuję pod stałą superwizją certyfikowanych psychoterapeutów.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.
W wolnej chwili lubię czytać książki, słuchać muzyki, grać w siatkówkę i tańczyć. Uwielbiam wspinać się po górach oraz delektować się pięknem przyrody w aurze słońca.
Justyna Nawrocka-Tatarek
Psycholog, psychoterapeutka osób dorosłych i młodzieży pracująca w nurcie poznawczo – behawioralnym.
Jestem magistrem psychologii o specjalności psychologia kliniczna i psychoterapia oraz pedagogiem. Obecnie w trakcie 4 letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Szkole Poznawczo-Behawioralnej CBT w Warszawie, którą rekomenduje PTTPB. W pracy terapeutycznej łączę podejście poznawczo-behawioralne z terapią schematów, psychoedukacją, elementami terapii psychodynamicznej oraz treningiem relaksacyjnym.
Oferuję konsultacje psychologiczne, poradnictwo psychologiczne oraz psychoterapię indywidualną w zakresie obejmującym następujące obszary problemów: depresja, lęki, kryzysy emocjonalne, zaburzenia osobowości, stres i inne.
Staram się regularnie podnosić swoje kwalifikacje, by poziom świadczonych przeze mnie usług był jak najlepszy. Pracuję pod stałą superwizją. Dbam o to, aby pacjenci na sesjach czuli się bezpiecznie i nawiązywali autentyczną relację terapeutyczną, bazującą na akceptacji, szczerości i zrozumieniu.
W wolnych chwilach chętnie sięgam po książki, nie tylko o tematyce psychologicznej, lecz kryminalnej. Dobry film i podróże także potrafią umilić mi czas.
Karolina Łukaszewska
Ukończyłam Wydział Psychologii, Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Jestem w psychoterapeutką w trakcie 4 letniego szkolenia w nurcie poznawczo – behawioralnym (Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej).
Zakres mojej specjalizacji obejmuje m.in. konsultacje psychologiczne, poradnictwo psychologiczne, psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz par (małżeństwa oraz związki partnerskie), pomoc w trudnych sytuacjach życiowych (utrata pracy, rozstanie z partnerem, śmierć osoby bliskiej, choroba, poczucie braku sensu) oraz rozwój osobisty oparty o narzędzia terapeutyczne. W swojej pracy łączę metody, które się wywodzą z nurtów poznawczo – behawioralnego, psychoanalizy, podejścia systemowego oraz psychoedukacji.
Pracuję pod stałą superwizją. Przyjmuję w języku polski i angielskim.
W wolnej chwili lubię górskie wędrówki.
Vasylyna Dudych
Wykształcenie
zdobyłam na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, na wydziale Psychologii. Jestem
psychoterapeutką w trakcie 4-letniego szkolenia w nurcie integracyjnym
(Wrocławska Fundacja Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii).
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Oferuję
konsultacje psychologiczne, poradnictwo psychologiczne, psychoterapię
indywidualną dla osób dorosłych oraz młodzieży od 15 r.ż. w języku polskim,
ukraińskim i rosyjskim. W swojej pracy łączę metody, które się wywodzą z nurtu
psychodynamicznego i humanistycznego. Swoją pracę poddaję regularnej
superwizji.
Mam
doświadczenie w pracy zarówno z dziećmi jak z dorosłymi, które rozwijam i
pogłębiam. Stale biorę udział w różnych szkoleniach, żeby zdobywać nową wiedzę
i umacniać swoje kompetencje.
Agnieszka Gwiazda
Psycholożka, psychoterapeutka osób dorosłych oraz par w
OnPsyche w Warszawie, pracująca w nurcie terapii Poznawczo-Behawioralnej (CBT) oraz Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR).
Jestem absolwentką Wydziału Psychologii, Uniwersytetu Warszawskiego ze specjalizacją z psychoterapii. Ukończyłam także studia podyplomowe w zakresie terapii uzależnienia Instytutu Psychologii Zdrowia oraz szkolenie w zakresie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR I).
Obecnie jestem psychoterapeutką w trakcie 4 letniego szkolenia w nurcie poznawczo – behawioralnym Uniwersytetu SWPS.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Akademickim Ośrodku Terapeutycznym Uniwersytetu Warszawskiego, Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie (Szpital Tworkowski) oraz w praktyce prywatnej.
Ukończyłam także studia ekonomiczne i znam specyfikę pracy w międzynarodowych korporacjach.
Prywatnie jestem mamą trójki nastolatków oraz rodziną dla naszego psa.
Tytus Tusznio
Psycholog, psychoterapeuta osób dorosłych, pracujący w nurcie terapii Poznawczo- Behawioralnym (CBT), Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) oraz Terapii Schematów (TS).
Absolwent Wydziału Psychologii, Uniwersytetu Warszawskiego. Posiadam Europejski Certyfikat Psychologa (European Federation of Psychologists’ Association), certyfikat Master Solution-Focused Practitioner (International Alliance of Solution Focused Teaching Institutes) w obszarze terapii psychologicznej oraz certyfikat terapeuty Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach (Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach).
Ukończyłem staż psychiatryczny w Uzdrowisko Konstancin – Zdrój S.A., staże kliniczne w klinice PSYCHOMEDIC oraz centrum terapii OnPsyche. Kształciłem się i zdobywałem doświadczenie pod opieką lekarzy psychiatrów oraz certyfikowanych psychoterapeutów.
Obecnie kończę 4 letnie szkolenie z psychoterapii w nurcie poznawczo – behawioralnym (Akademia Motywacji i Edukacji w Warszawie, rekomendowanym przez PTTPB) oraz rozpocząłem certyfikację w terapii schematów (International Society of Schema Therapy).
Odbyłem liczne szkolenia z obszaru terapii psychologicznej oraz sesje psychoterapii własnej i rozwoju osobistego w kilku wiodących nurtach.
W pracy z pacjentami wykorzystuję i łączę metody terapeutyczne wywodzące się z trzech wyżej wymienionych trzech podejść. Chętnie też sięgam do psychoedukacji i dzielę się wiedzą z obszaru postaw i zachowań ludzkich.
Pracuję pod stała superwizją psychiatryczną oraz psychoterapeutyczną (CBT, TSR oraz TS).
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Terapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniach (PSTTSR) oraz European Brief Therapy Association (EBTA).
Prywatnie jestem mężem, ojcem córki oraz właścicielem maltańczyka o imieniu Lucynka. W wolnych chwilach lubię podróżować, czytać książki o życiu oraz słuchać hiszpańskiej muzyki.
Justyna Sobczak
Psycholog, psychoterapeutka dla dorosłych w OnPsyche, pracująca w nurcie integracyjnym. Jestem dyplomowanym psychologiem. Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie. Obecnie jestem w trakcie 4 – letniego szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Psychologii Zdrowia w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii, która posiada akredytację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Integracyjnej.
Specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych. Pomagam osobom, które między innymi pragną zmiany w swoim życiu, doświadczają trudności w relacjach, zmagają się z niskim poczuciem własnej wartości, silnymi emocjami i nadmiernym stresem, mają poczucie niezrozumienia siebie, znajdują się w kryzysie psychicznym, doświadczają zaburzeń psychicznych takich jak zaburzenia nastroju, lękowe, odżywiania.
Największą wartością w pracy z drugim człowiekiem jest dla mnie możliwość zbudowania autentycznej relacji opartej na otwartości, akceptacji i zrozumieniu potrzeb drugiej osoby. W swojej pracy kieruję się dobrem i szacunkiem dla drugiego człowieka, któremu mogę towarzyszyć w procesie zmiany, mierzeniu się ze swoimi trudnościami, poszukiwaniu i zrozumieniu siebie oraz odkrywaniu własnego potencjału.
W trosce o jakość swojej pracy podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach oraz jestem pod stałą superwizją superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.
Dr n. med. Joanna Ostasz-Ważny
Psychiatra
Mam na imię Joanna, jestem lekarzem psychiatrą. W 2009 r. ukończyłam studia medyczne na II Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam jako lekarz w Oddziale Psychiatrii Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego. Równocześnie, jako doktorant, a następnie asystent w II Klinice Psychiatrii, prowadziłam zajęcia dla studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Przez wiele lat współpracowałam również z warszawską Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej. W swojej pracy naukowej koncentrowałam się na problemach osób z cukrzycą typu II, stresie związanym z chorobą oraz jej wpływie na stan psychiczny pacjentów. W czerwcu 2019 r. uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych. Odbyłam szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży w Oddziale Psychiatrii Wieku Rozwojowego Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Aktualnie pracuję w Oddziale Psychiatrycznym Dziennym Szpitala Wolskiego. Ukończyłam także czteroletnie szkolenie w zakresie terapii poznawczo- behawioralnej, uzyskując certyfikat Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Staram się stale pogłębiać swoją wiedzę oraz kompetencje zawodowe, biorąc regularnie udział w krajowych i międzynarodowych konferencjach oraz sympozjach naukowych.